Deweloper

Pachucki Development

Pachucki Development to rodzinna spółka deweloperska, inwestor stojący za sukcesem Osiedla Nowoczesnego – innowacyjnego osiedla mieszkaniowego zrealizowanego w Biskupcu przy Alei Broni, w bezpośrednim sąsiedztwie nowo-budowanego budynku wielorodzinnego. Deweloper pochodzi z Biskupca i znany jest z terminowości i jakości prac.

W Pachucki Development zwraca się szczególną uwagę, by realizować inwestycje zgodnie z wytycznymi chroniącej klientów ustawy deweloperskiej. Realizacja budowy mieszkania odbywa się w oparciu o notarialną umowę deweloperską, a interesy przyszłego mieszkańca zabezpiecza wpis do ksiąg wieczystych gruntu, na którym powstaje budynek. Wpłat na mieszkanie dokonuje się transzami, zgodnie z postępem prac na budowie.

Generalny wykonawca

Generalnym wykonawcą, jest związana z Deweloperem rodzinna firma budowlana o długich tradycjach – Usługi Budowlano-Instalacyjne Piotr Pachucki.

Przedsiębiorstwo działa na rynku budowlanym już od 1996 roku. Za wykonanie spójnej i przyjaznej mieszkańcom koncepcji nowoczesnego osiedla mieszkaniowego, firma UBI Piotra Pachuckiego została wyróżniona godłem INWESTYCJA ROKU.

O innych realizacjach budowalnych firmy dowiecie się Państwo na stronie www.piotr-pachucki.pl